همزمان با ایام شهادت امام جواد (ع)، پیکر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس برای تشییع و تدفین با استقبال جمعی از مسئولان و مردم وارد استان گلستان شد.

به گزارش پایگاه خبری گلستان جوان، همزمان با ایام شهادت امام جواد (ع)، پیکر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس برای تشییع و تدفین با استقبال جمعی از مسئولان و مردم وارد استان گلستان شد.
ظهر امروز شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با ایام شهادت حضرت جوادالائمه (ع) با استقبال جمعی از مردم و مسئولان در میدان بسیج شهر گرگان، وارد استان گلستان شد تا پس از مراسم تشییع، در شهر دلند در شرق استان به خاک سپرده شوند.
یکی از این شهدای خوشنام دوران دفاع مقدس ۲۲ ساله است و در عملیات کربلای ۵ سال ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسیده است و دیگر شهید خوشنام ۲۴ ساله و در عملیات والفجر ۴ در سال ۱۳۶۲ منطقه عملیاتی پنجوین به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
براساس برنامه ریزی صورت گرفته مراسم استقبال و وداع با این دو شهید خوشنام امروز (نوزدهم تیرماه) به ترتیب در سه شهر خان ببین، رامیان و دلند برگزار می‌شود.
طبق اعلام سپاه شهرستان رامیان مراسم استقبال از پیکر این دو شهید گمنام در شهر خان ببین ساعت ۱۷ در مصلی شهر، در شهر رامیان ساعت ۱۹ در مقابل گلزار شهدای گمنام و شهر دلند قبل از نماز مغرب و عشاء در مصلی این شهر برنامه ریزی شده است.
همچنین مراسم تشییع و تدفین شهدا نیز در روز یکشنبه، بیستم تیرماه ساعت ۱۰ صبح از مقابل بانک صادرات تا مصلی بزرگ شهر دلند برگزار می‌شود.
از مردم شهیدپرور خواسته شده در مراسمات استقبال، تشییع و تدفین شهدای گمنام دوران دفاع مقدس با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی حضور پیدا کنند.