نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: اتحاد و همدلی ضرورت امروز جهان اسلام است و تمام اقوام باید مراقب نقشه‌های تفرقه انداز دشمنان باشند.

به گزارش پايگاه خبری گلستان جوان ، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در دیدار با جمعی از معتمدین و نخبگان قوم سیستانی مقیم گلستان گفت: پس از ناکامی دشمنان انقلاب در تحریم‌ها و جنگ، آن‌ها سیاست آسیب زدن به وحدت اسلامی و ایجاد اختلاف (قومیت گرایی و تفرقه) بین اقوام و مذاهب ساکن در ایران را هدف قرار دادند.

او افزود: شرایط امروزکشور ما از زمان جنگ هم سخت‌تر است چراکه آن روز در میدان جنگ مقابل دشمن ایستاده بودیم، اما امروز دشمن تفنگ به دست نگرفته بلکه تلاش می‌کند با ایجاد جنگ روانی ذهن مردم به ویژه جوانان را منحرف کند.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی قومیت‌ها گفت: تمام هم و غم من از اوایل انقلاب دراین استان یکپارچگی و انسجام اقوام بوده و بر این مبنا عقیده قلبی داشته و دارم.

او گفت:همه اقوام مورد احترام بوده وهستند و شما نیز باید با حفظ این نکته و علاقه‌ای که به قومیت خودتان دارید مواظب نقشه‌های دشمنان باشید تا لطمه‌ای به وحدت و همدلی بین اقوام در استان وارد نشود.