احمد امیر آبادی فراهانی، نماینده مردم قم در بندر ترکمن گفت: دولت به کارخانه تولید فساد تبدیل شده است و باید درب این کارخانه را بست و آن را متوقف کرد.

به گزارش پایگاه خبری گلستان جوان، احمد امیر آبادی فراهانی با حضور در جمع مردم اهل سنت شهرستان بندر ترکمن اظهار کرد: دولتی که در بدنه آن برادر رئیس جمهور و دختر وزیر و امثالهم فساد اقتصادی داشته باشند، چونه می‌تواند برای مردم دلسوزی کند.

وی افزود: آیت ا.. رئیسی در نخستین قدم خود در دستگاه قضائی اقدام به برخورد با مفسدان اقتصادی و کسانی که اموال بیت المال را با سوء استفاده از مناسب خود کرده بودند، برداشت کردند و نشان دادند که وقتی شخصی در راس قوه‌ای قرار می‌گیرد باید چگونه عملکردی داشته باشد.

احمدی فراهانی ادامه داد: امروز مساله فساد اداری خط قرمز آیت ا.. رئیسی است و ایشان در خط مقدم مقابله با مفسدان و حمایت از محرومان قرار دارد.

وی با بیان اینکه آیت ا.. رئیسی در حرف و عمل صادق هستند، تاکید کرد: ایشان اهل دروغ نیستند و این صداقت را پس از حضور در دستگاه قضا نشان دادند.

احمدی فراهانی گفت: اگر ایشان امروز وعده می‌دهند که با فساد مقابله و از صنایع و تولید کنندگان حمایت می‌کنند و در راه توسعه کشور و حمایت از محرومان قدم بر می‌دارند بدون شک بدانید که حتما آن را به انجام خواهند رساند؛ و‌ی با اشاره به عملکرد آیت ا.. رئیسی در رابطه با اعطای مسئولیت به اهل سنت هم گفت: یکی از برنامه‌های ایشان در دستگاه قضا استفاده از قضات اهل سنت در مناطق سنی نشین بود که این برنامه در عمل در استان گلستان هم دیده شد و این امر نشان دهنده این است که ایشان از روی برنامه و تدبیر کار می‌کنند.

احمدی فراهانی ادامه داد: آیت ا.. رئیسی معتقدند که باید در همه مناطق کشور از نیرو‌های بومی استفاده شود و مناطق محروم از جمله مناطقی هستند که ظرفیت‌های آن‌ها نادیده گرفته شده و چنانچه ظرفیت سازی شوند بی شک اشتغال بوجود می‌آید.

وی افزود: منطقه بندر ترکمن و آشوراده از جمله مناطقی هستند که به امر توسعه و گردشگری آنان کم توجهی شده و چرا باید چنین مناطق باظرفیتی، کمتر توسعه باقی بمانند.

نماینده مردم قم در بندرترکمن با بیان اینکه رئیسی دروغ نمی‌گوید و دولت او دولت دروغ نیست، اظهار کرد: اگر ایشان امروز می‌گویند که هزینه درمان مردم را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهند مطمئن باشید که راست می‌گویند چرا که در غیر اینصورت می‌گفتند ۲۵ درصد و حرفی نمی‌زنند که در عمل نتوانند آن را به انجام برسانند.

وی با اشاره به صحبت‌های برخی رقبای آیت ا.. رئیسی که خطاب به ایشان می‌گویند چرا مشکلات کارخانه‌های تولیدی متوقف شده را پیگیری می‌کنید، گفت: آقای همتی این وظیفه شما بود که به عنوان مسئول بزرگترین بانک کشور که بانک مرکزی است به مسائل و مشکلات بخش تولید توجه می‌کردید و آن‌ها را از ورشکستگی نجات می‌دادید، چطور است که از آیت ا.. رئیسی ایراد می‌گیرید.

احمدی فراهانی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با مذاکرات برجام هم گفت: برخلاف آنچه که رقبای آیت ا.. رئیسی شایعه کردند که با آمدن ایشان میز مذاکره ترک می‌شود به صراحت می‌گویم که ایشان اصلا میز مذاکره را ترک نمی‌کنند و از منافع ملت ایران به شدت دفاع می‌کنند، اما شرط‌هایی برای طرف مقابل می‌گذارند که آن‌ها نیز به نفع مردم ایران است.

وی افزود: آیت ا.. رئیسی معتقدند وادادگی به غرب نداریم، ولی جنگ هم نداریم.

وی افزود: در حال حاضر دولت فعلی همه تقصر‌ها را به گردن تحریم‌ها انداخته است و مساله این است که بخش زیادی از این تحریم‌ها از جمله نهاده‌های دامی که باعث کاهش مرغ و تخم مرغ در بازار شد ربطی به تحریم‌ها ندارد و مربوط به ارزی است که باید به آن تخصیص داده می‌شد و انجام نشد.