نماینده مردم گرگان در مجلس خواستار اتخاذ تدابیری در بحث کنترل قیمت لبنیات، سیمان و فولاد و تامین واکسن در سراسر کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری گلستان جوان ، نماینده مردم گرگان در مجلس خواستار اتخاذ تدابیری در بحث کنترل قیمت لبنیات، سیمان و فولاد و تامین واکسن در سراسر کشور شد.
غلامرضا منتظری در جریان جلسه علنی مجلس در روز سه شنبه شانزدهم شهریورماه ۱۴۰۰ در تذکری شفاهی بیان کرد: با توجه به امید و اعتمادی که در مردم ایجاد شده است برای حفظ این سرمایه اجتماعی چندین تذکر به وزرای دولت دارم با توجه به قطعی‌های آب و برق از وزیر نیرو انتظار می‌رود تمهبدات لازم را در کوتاه‌ترین زمان انجام داده و برنامه بلندمدت خود را به مردم ارائه کند.
وی در ادامه گفت: از وزیر صمت انتظار می‌رود برای کنترل قیمت‌ها و پیگیری نابسامانی‌ها در بازار به ویژه قیمت سیمان فولاد و لبنیات ترتیبی اتخاذ کند.
نماینده مردم گرگان در مجلس تصریح کرد: امروز کشاورزان استان گیلان با مشکلات متعددی روبرو هستند که باید به آن‌ها رسیدگی شود؛ همچنین انتظار می‌رود بحث رتبه بندی معلمان زودتر در دستور کار مجلس قرار گیرد. افزایش سهمیه واکسن در سراسر کشور به ویژه استان گلستان از دیگر مطالبات مردم است.

لینک خبر: https://golestanejavan.ir/?p=2905