حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی طاهری گفت: در حال حاضر رقبای آقای رئیسی با حربه‌ها و انتشار شایعات در حال تخریب شخصیت ایشان و پائین آوردن رای‌های مردمی هستند.

به گزارش پایگاه خبری گلستان جوان، رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در استان گلستان گفت: در حال حاضر رقبای آقای رئیسی با حربه‌ها و انتشار شایعات در حال تخریب شخصیت ایشان و پائین آوردن رای‌های مردمی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی طاهری که شب گذشته به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) در مسجد حضرت امیر علیه السلام گرگان و در بین نیرو‌های فعال ستاد انتخاباتی آیت ا.. رئیسی سخن می‌گفت، اظهار کرد: هر اندازه که به روز‌های رای ریزی و اواخر خرداد نزدیک‌تر می‌شویم شایعات و تخریب‌های رقبای ایت ا.. رئیسی بیشتر می‌شود تا نظر مردم را نسبت به ایشان تغییر دهند.

وی افزود: حالا کار برای ستاد انتخاباتی ایشان در استان گلستان که در همه شهرستان‌ها نیز فعال شده اند سخت‌تر شده است چرا که باید مدام هوشیار باشیم تا هر زمان هر شایعه‌ای راجع به ایشان منتشر شد به سرعت پادزهر آن آماده و به مردم ارائه شود.

دکتر طاهری ادامه داد: تخریب کردن کار بسیار آسانی است، اما اینکه بعد بتوان حقیقت موضوع را برای دیگران روشن کرد بسیار سخت است.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت ا.. رئیسی در گلستان نیز گفت: رقبای مقابل آیت ا.. رئیسی با در د ست داشتن منابع مختلف و فضای مجازی و رسانه‌ای که بخشی از آن متصل به شبکه ها‌ی برون مرزی است مدام سعی در این دارند که هجمه این جمله را که (آیت ا.. رئیسی برنده انتخابات است) را به اشکال و عناوین مختلف از جمله در حوزه بانوان، آزادی‌های فردی و دیگر مسائل به چالش بکشند.

دکتر طاهری افزود: حالا وقت آن رسیده تا با ایجاد پایگاه‌های جدیدی مردمی حتی در محلات، خانه به خانه بررسی کنیم که چه کسانی نسبت به آیت ا.. رئیسی نظز مثبت دارند و چه تعداد نظر منفی، تا بتوانیم پادزهر آن را به سرعت تهیه کرده و ذهنیت مرم را نسبت به شایعات مسمومی که دیگر رقبا به آن‌ها داده اند خنثی کنیم.

وی در پایان گفت: روز‌های آخر تبلیغات انتخاباتی رقبای آیت ا.. رئیسی نامزد خود را معرفی خواهند کرد چرا که همه امکانات را این روز‌ها برای انتخاب شدن کاندیدای مورد نظرش به کار گرفته است و تا آن زمان به دلیل هراس از حضور آیت ا.. رئیسی در عرصه انتخابات از هیچ اقدامی ناشایستی فرو گذار نخواهند کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی آیت ا.. رئیسی با استناد به شعار انتخاباتی سال ۹۶ آیت ا.. رئیسی تاکید کرد که باید شعار (هر خانه یک ستاد را) برای هوادارن و دوستداران حضرا آیت ا… رئیسی د ر استان نهادینه کنیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود از طرح جدیدی برای حمایت از آیت ا.. رئیسی به نام حضور اقوام و اقشار در روز‌های انتخاباتی با اجرای برنامه‌های متعدد سخن گفت و اظهار کرد: یکی دیگر از برنامه‌های مهم ایشان در زمان برگزاری انتخابات نظارت و بازرسی است که مقرر شده در پای هر صندوق رای آیت ا.. رئیسی یک ناظر گذاشته شود که البته اجرای این طرح مستلزم آموزش نیرو‌های مورد اعتماد و انتخاب شده در تهران است که تاثیر بسزائی در روند صحیح رای ریزی‌ها خواهد داشت.