از مدتها پیش خبر رفتن استاندار نقل محافل بود که بالاخره زنگانه بعدازظهر روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران استان گلستان در باب شایعه‌های منتشره درخصوص احتمال تغییر و جایجایی وی از استانداری، گفت: ما مامور به تکلیف و وظیفه هستیم و تا ثانیه آخر مثل روز اول کار می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری گلستان جوان ، علی‌محمد زنگانه بعدازظهر امروز یکشنبه چهارم دی ماه ۱۴۰۱ در گفت‌وگو با خبرنگاران استان درخصوص حواشی ایجاد شده و شایعه‌های منتشره در باب احتمال تغییر و جابجایی خود از استانداری، ضمن رد نکردن این شایعات و حرف و حدیث های در گوشی این روزها، از پاسخ صریح در این خصوص طفره رفت و در عین حال گفت: ما مامور به تکلیف و وظیفه هستیم و تا ثانیه آخر مثل روز اول کار می‌کنیم.

 

زنگانه که نشان داد حواشی ایجاد شده درخصوص وی در استان گلستان خللی در اراده اش برای ادامه کار و فعالیت در استانداری ایجاد نخواهد کرد، افزود: برای ما مهم نیست یک روز دیگر اینجا هستیم یا یک سال دیگر اینجا هستیم.

 

استاندار گلستان که به گفته وی تلاش کرده است از ابتدای خدمت به حاشیه ها حول محور استانداری بی اعتنا باشد، در ادامه تصریح کرد: ما هرچه برای این مردم کار کنیم بازهم کم است و من و همه معاونان و همکارانم سعی کردیم به حاشیه نرویم و خیلی‌ها سعی می‌کنند ما را به حاشیه ببرند اما ما به حاشیه نمی‌رویم.

 

زنگانه اضافه کرد: مطالب بسیاری علیه ما نوشته می‌شود اما ما خیلی از اینها را پاسخ نمی‌دهیم.

 

وی در ادامه بدون اشاره ای حتی جزئی به حواشی و شایعات و دلایل آن در این برهه از زمان، به بیان یکسری اظهارات کلی که از آن به شعاری بودن استنباط می شود بسنده کرد و افزود: ما یک تعهد خدمت به مردم استان گلستان داده‌ایم که با جدیت و قدرت برای این تعهد تلاش می‌کنیم؛ ما برای مردمی در حال تلاش هستیم که در همین اغتشاشات اخیر نشان دادند بسیار بصیرت و شعر و نگرش بالایی دارند.

 

استاندار گلستان در پایان با اشاره به اینکه ۹۴ درصد انتصابات گلستان از نیروهای بومی استان است، تصریح کرد: ما هر قولی به مردم دادیم در حال عمل کردن به آن هستیم.

گفتنی است صرف بومی بودن مسئولین دلیل بر اجرای صحیح و دقت در امور محوله نیست بلکه ممکن است مسئولین بی لیاقتی باشند که بومی بوده و خسارتهای جبران ناپذیری به استان تحمیل کنند و در مقابل غافل از مسئولین دلسوز غیربومی هم عامل خسران خواهد بود.