نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: خوزستان دارای منابع سرشار نفت و گاز و آب شیرین است، اما مشکل برق و آب شرب دارد، آقای رئیسی مردم خوزستان را دریابید.

به گزارش پایگاه خبری گلستان جوان ، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: خوزستان دارای منابع سرشار نفت و گاز و آب شیرین است، اما مشکل برق و آب شرب دارد، آقای رئیسی مردم خوزستان را دریابید.

رمضانعلی سنگدوینی در جلسه علنی روز دوشنبه ۴ مردادماه ۱۴۰۰ با تسلیت درگذشت علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تذکری گفت: چندین هفته است که درباه حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت به ویژه در بخش عملیاتی تذکر داده و در حال پیگیری هستیم، اما اتفاقی رخ نداده و انگار گوش شنوایی وجود ندارد حال اینکه اقتصاد کشور بر مبنای صنعت نفت است، درخواست ما پیگیری این موضوع توسط رئیس و هیأت رئیسه مجلس است.

وی افزود: متاسفانه کارکنان صنعت نفت حتی از سقف حقوق سال گذشته کمتر دریافت می‌کنند و دریافتی شان کاهش پیدا کرده است. کارکنانی که در خوزستان، بوشهر و هرمزگان بر روی سکو‌های نفتی کار می‌کنند ۲۰ روز زن و بچه خود را نمی‌بینند، اجازه ندهیم این مشکل مانند خوزستان به بحران تبدیل شود، لذا انتظار می‌رود به این موضوع رسیدگی شود.

سنگدوینی با اشاره به مشکلات استان خوزستان خطاب به رئیس جمهور گفت: خوزستان دارای منابع سرشار نفت و گاز و آب شیرین است، اما مشکل برق و آب شرب دارد، آن‌ها ۸ سال در دفاع مقدس ایستادگی کردند، اما دولت برای مردم خوزستان چه کاری کرده. آقای رئیسی مردم خوزستان را دریابید.

نماینده مردم گرگان و آق قلا همچنین با بیان اینکه استان گلستان آب شرب ندارد و کشاورزی آن با مشکل مواجه است، گفت: مردم استان گلستان را دریابید که در شرایط سختی قرار دارند.