رئیس کل دادگستری گلستان گفت: زیرسازی و تعریض جاده فرودگاه گرگان حداکثر تا نیمه نخست سال آینده ، انجام خواهد شد.

به گزارش پايگاه خبری گلستان جوان ، حیدر آسیابی که هفته گذشته برای بررسی مشکلات کشاورزی روستائیان به روستای محمد آباد گرگان رفته بود، امروز با حضور مدیر کل فرودگاه‌های استان و مدیر کل ستاد اجرایی فرمان (ره) استان جلسه داشت.

حیدر آسیابی رئیس کل دادگستری گلستان در این باره گفت: جلسه امروز در ادامه بازدید هفته گذشته از محمد آباد برگزار شد تا مشکلاتی که اهالی برای توسعه کشاورزی در روستا با فرودگاه گرگان و ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، چاره جویی کنیم.

آسیابی افزود: در رابطه با جاده فرودگاه گرگان، موضوع زیرسازی و تعریض مطرح و مقرر شد حداکثر تا نیمه نخست سال آینده، تعریض این جاده که یکی از خواسته‌های اصلی روستاییان بود، انجام شود.

او ادامه داد: مسئله اراضی اختلافی با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هم در این جلسه، مطح و بنا شد مدیر ستاد اجرایی استان در رابطه با اعمال تخفیفات ویژه برای واگذاری این اراضی که ۲۵ هکتار است، پیگیری کند.

آسیابی گفت: برای اخذ سند تک برگ زمین‌های کشاورزی این روستا هم با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان رایزنی و قرار شد در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای صدور سند این زمین‌ها اقدام شود.

روستای محمد آباد گرگان یکی از روستا‌های پیشرو کشور در زمینه استفاده از روش‌های نوین و به روز کشاورزی است.