نماینده مردم گرگان در مجلس گفت: مسئولان درباره حل مشکلات و دغدغه‌های ایثارگران اهتمام داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری گلستان جوان ، نماینده مردم گرگان در مجلس صبح روز پنج شنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گلستان با حضور سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در گرگان، گفت: مسئولان درباره حل مشکلات و دغدغه‌های ایثارگران اهتمام داشته باشند.

دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس گفت: مسائل و مشکلات ایثارگران مشخص است و باید بستر زمانی برای حل آن تعریف کنیم؛ هنوز در بحث اشتغال و خدمات درمانی ایثارگران دغدغه زیادی دارند و مسئولان باید برای حل آن باید اهتمام داشته باشند.

غلامرضا منتظری گفت: آنچه امروز مایه افتخار و مباهات ملت ایران است، مدیون و مرهون مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران است.

 

 

 

وی با تأکید بر تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و رفع مشکلات آنان گفت: تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان علاوه بر وظیفه اخلاقی، تصویر آینده را نیز رقم می‌زند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌ها و نهاد‌های فرهنگی باید در زمینه ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت به درستی عمل کنند، ادامه داد: اگر انتظار داریم در آینده هم کسانی باشند که میدان و عرصه ایثار را خالی نگذارند، امروز وظیفه داریم به نحو شایسته‌ای ایثارگران را تکریم کنیم.