نخستین هفته از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد که در یکی از این بازی‌ها شهرداری گرگان قهرمان نیم‌فصل اول به مصاف ذوب‌آهن اصفهان رفت.

به گزارش پایگاه خبری گلستان جوان ، هفته اول از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور با برگزاری جدال قهرمان نیم‌فصل نخست برابر ذوب‌آهن اصفهان پیگیری شد.

نخستین هفته از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور عصر روز پنج شنبه هفدهم آذر با برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد که در یکی از این بازی‌ها شهرداری گرگان قهرمان نیم‌فصل اول به مصاف ذوب‌آهن اصفهان رفت.

در این بازی که از ساعت ۱۶ آغاز شد دو تیم در شرایطی به مصاف رفتند که نماینده اصفهان با اختلاف ۳ امتیازی و قرار گرفتن در رده پنجم جدول به دنبال برتری و کسب امتیاز کامل این دیدار بود، ذوب‌آهن در این دیدار در قامت یک مدعی ظاهر شد و با نتیجه ۷۶ بر ۷۳ برنده این جدال مهم بود.

در پایان رقابت‌های این هفته شهرداری گرگان با وجود دومین شکست با ۲۲ امتیاز ، همچنان در صدر جدول این رقابت‌ها قرار دارد و تیم‌های مهرام تهران و کاله مازندران با ۲۱ امتیاز در جایگاه دوم و سوم هستند.